Для чого потрібен блок розпалу автомобільного ксенону?

Напевно кожен водій знає про те, що ксенонові прилади вважаються самими якісними та надійними приладами, за допомогою яких є можливість значно покращити систему освітлення транспортного засобу. Але на відміну від інших продуктів, ксенон потребує паралельного використання блоків розпалу.

Сьогодні ми з вами дізнаємось, що це за прилади, та яку функцію вони виконують.

Якщо порівнювати ксенон із іншими продуктами, тут слід відзначити повну відсутність вольфрамової нитки, яка здатна приходити в негідність раніше встановленого терміну. Замість неї в лампочках вмонтовані електроди, між якими видається електрична дуга. Але для її утворення необхідна окрема напруга в 25000в. Як відомо, легкові автомобілі мають напругу в 12в. тому щоб цей показник перетворився в необхідні 25000в, доводиться використовувати баласти. Крім цього дані прилади забезпечують практично моментальний розпал ламп та їх безперебійне функціонування на протязі тривалого часу.

Блок розпалу лампи ксенону

В момент роботи блок розпалу лампи ксенону виконує декілька задач. По-перше, він розпалює лампу. По-друге, підтримує її роботу. По-третє, контролює функціонування електричної цепки.

Сучасний ринок автомобільних товарів пропонує декілька блоків розпалу різних поколінь. Якщо казати про прилади третього покоління, вони відрізняються напругою від 9 до 18вт. А ось їх номінальне споживання прирівнюється до 3,2А. Розпал лампочки здійснюється буквально за одну дві секунди. Подібні баласти можна встановлювати в автомобілях із робочою напругою 24в. Це старі машини, мотоциклетна техніка, та вантажні автомобілі.

Блоки четвертого покоління із самого початку йдуть із вмонтованим реле для зворотного зв’язку від лампочки к баласту. Саме тому такі прилади мають можливість забезпечити моментальний розпал лампи після її загасання. Потужність таких продуктів знаходиться в діапазоні від 6 до 32вт. Саме тому це універсальні пристрої, які можуть із легкістю встановлюватися в машини із напругою від 12 до 24вт.

Баласти п’ятого покоління відрізняються більш компактними розмірами. Саме тому при їх використання підвищується ефективність управління лампою. Також тут можна казати про доволі плавне розпалювання лампи, що в свою чергу призводить до більш тривалого її функціонування.

Якщо у вас залишилися якісь додаткові питання з цього приводу, просто зверніться за допомогою до кваліфікованих спеціалістів. Тільки справжні професіонали зможуть знайти грамотні відповіді на всі ваші питання та допомогти із підбором необхідних блоків розпалу.

Придбати баласти можна сайті спеціалізованого магазину по доступній вартості.


Комментировать

Оставлять комментарии могут только авторизованные пользователи ... Авторизуйтесь, через вашу любимую социальную сеть!