Які параметри блоку розпалу впливають на роботу ксенонової лампи?

Якщо ви прийняли рішення модернізувати систему освітлення власного транспортного засобу, то з цією метою рекомендується використовувати ксенонові елементи, які на сьогоднішні день доволі популярні серед водіїв.

Слід зазначити, що ксенонові лампи не здатні повноцінно функціонувати без блоку розпалу, який відповідає за моментальний розпал елементу, а також за забезпечення необхідної напруги.

Деякі автомобілі ще на заводі оснащуються ксеноновими продуктами. В цьому випадку власникам не доводиться витрачати багато часу та сил на розшуки баласту. Все, що потрібно – придбати такий самий блок розпалу ксенону, який був встановлений в авто із самого початку.

Баласти поділяються на декілька видів. Це пристрої першого, другого, третього та четвертого покоління. Давайте більш детально поговоримо про них.

Якщо мова йде про блок першого покоління, то слід зазначити, що серед цієї продукції попадається дуже багато браку. Саме тому ці апарати самі ненадійні. Що стосується блоків другого покоління, в них безумовно менше браку, але на надійність це не вплинуло.

Найбільш відомими та розповсюдженими вважаються баласти третього, та четвертого покоління. Так ось в блоках четвертого покоління присутні два компоненти, один із який відповідає за підтримку горіння, а другий за моментальне розпалювання.

Крім цього також існують пристрої п,ятого покоління. Вони справжня знахідка для сучасних водіїв. Ці баласти забезпечують необхідну напругу та моментальний розпал ксенону, а також не допускають його передчасного старіння.

Автомобільний ринок пропонує великий вибір баластів для різних ксенонових елементів. Всі пристрої відрізняються між собою не тільки виробником, а ще й окремими параметрами, які слід враховувати під час встановлення нових освітлювальних продуктів.

Безумовно, ксенонові лампи здатні забезпечити високий рівень безпеки та комфорту під час руху у вечірній час. Вони здатні освітити не тільки проїзну частину, але й узбіччя. Саме тому водій зможе своєчасно зреагувати на конкретну ситуацію, та не допустити виникнення ДТП.

Якщо ви зацікавлені у використанні якісних та ефективних освітлювальних продуктів для свого авто, тоді слід відвідати сайт спеціалізованого магазину, в якому представлена продукція від відомих виробників. Це буде гарантією того, що ви придбаєте дійсно висококласні вироби, які прослужать вам вірою та правдою на протязі декількох років.

При виникненні будь-яких запитань з приводу ксенонових продуктів, слід звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця у цій сфері. Справжній професіонал з радістю відповість на всі ваші запитання та допоможе з підбором найбільш підходящого ксенону для конкретного авто.


Комментировать

Оставлять комментарии могут только авторизованные пользователи ... Авторизуйтесь, через вашу любимую социальную сеть!